Jeżeli miałeś stłuczkę bądź wypadek komunikacyjnym a Twoi bliscy bądź Ty doznaliście uszczerbku na zdrowiu, sprawdź nasz ranking firm odszkodowawczych, które skutecznie i sprawnie pomogą CI w uzyskaniu należności za powstałe szkody na osobie. W przypadku dochodzenia roszczeń odszkodowawczych bądź zadośćuczynienia za śmierć osoby bliskiej warto skontaktować się z profesjonalnymi podmiotami, które zajmują się analizą umowy oraz oceniają, w jaki sposób odzyskać należności. 

 

 1. VOTUM Odszkodowania S.A.

 

Jest to podmiot zajmujący się obsługą spraw, które związane są z roszczeniami odszkodowawczymi z wypadków komunikacyjnych, lecz nie tylko. W zakresie działania tej firmy odszkodowawczej znajdują się także odszkodowania z tytułu wypadków przy pracy oraz rolnictwie. Votum Odszkodowania S.A. zajmuje się całościową obsługą Klienta, w tym wszelką korespondencją z Ubezpieczycielem oraz organami sądowymi. Priorytetem tej firmy jest udzielenie profesjonalnej oraz skutecznej ochrony prawnej. 

 

 

2. Kancelaria Effect

 

Kancelaria z siedzibą w Krakowie zajmuje się przede wszystkim egzekwowaniem odszkodowań z tytułu szkód osobowych, w tym wszelkich uszczerbków na zdrowiu powstałych wskutek wypadku komunikacyjnego. Kancelaria skutecznie walczy o stosowną wysokość zadośćuczynienia za doznaną krzywdę oraz o należne odszkodowanie z tytułu poniesionych strat. Mimo tego, że siedziba znajduje się w Krakowie, firma świadczy usługi na terenie całego kraju. Kancelaria Effect w swoim zespole posiada wyspecjalizowanych prawników oraz radców prawnych z długoletnim doświadczeniem. Dzięki temu masz pewność na uzyskanie rzetelnej i skutecznej pomocy prawnej w zakresie Twojej sprawy.

 

 

3. BEKER POLSKA

 

BEKER POLSKA to Kancelaria znajdująca się w Poznaniu. Jej główną specjalizacją jest odzyskiwanie zaniżonych i niewypłaconych odszkodowań z tytułu szkód osobowych, powstałych u poszkodowanego. Kancelaria zapewnia kompleksowe oraz indywidualne podejście do każdej sprawy. Dzięki temu poszkodowany ma szansę uzyskać świadczenia na pokrycie kosztów leczenia, a także profesjonalną pomoc prawną w zakresie niezbędnych dokumentów. Kancelaria jeszcze przed nawiązaniem stałej współpracy bezpłatnie analizuje i weryfikuje sprawę. Zaletą Kancelarii jest profesjonalizm, który przejawia się w kontaktach z poszkodowanymi oraz organami zewnętrznymi i Ubezpieczycielami. Kancelaria świadczy usługi na wysokim poziomie i jednocześnie wspiera i wzbudza zaufanie poszkodowanych. Kancelaria działa na terenie całego kraju, pomagając poszkodowanym w uzyskaniu możliwie wysokich i należnych odszkodowań oraz zadośćuczynień. 

 

 

4. JW Group

 

Jest to firma działająca na terenie całego kraju i oferuje skuteczną pomoc w odzyskaniu odszkodowania z policy OC sprawcy zdarzenia komunikacyjnego. Dotyczy to zarówno szkód komunikacyjnych, jak też osobowych oraz wypadków śmiertelnych. Kancelaria zajmuje się także odwołaniem od decyzji ubezpieczyciela, która została wydana w toku postępowania likwidacyjnego, analizując przy tym sprawę i dążąc do uzyskania świadczeń w należnej poszkodowanym wysokości. JW Group zapewnia kompleksowe wsparcie i obsługę doświadczonych specjalistów w dziedzinie prawa odszkodowawczego.

5. Sagarto

 

Kancelaria odszkodowawcza oferuje pełne wsparcie dla osób poszkodowanych, które zostały dotknięte skutkami wypadków i zdarzeń komunikacyjnych bądź uczestniczyły w nieszczęśliwych zdarzeniach losowych. Podmiot prowadzi sprawy poszkodowanych przez Ubezpieczycielami, towarzysząc tym samym poszkodowanym we wszystkich etapach postępowania likwidacyjnego. Podmiot ten zajmuje się wszelkimi sprawami formalnymi, a więc poszkodowani nie muszą martwić się dokumentami oraz terminami na złożenie pism w konkretnej sprawie. Zespół Kancelarii składa się z profesjonalistów oraz osób z długoletnią praktyką, dzięki temu skutecznie rozwiązuje zagadnienia prawne swoich podopiecznych. 

 

6. Solace

 

Kancelaria Solace zajmuje się odszkodowaniami, w szczególności należnościami związanymi z błędami medycznymi, zadośćuczynieniami za śmierć osoby bliskiej, oraz innymi roszczeniami, które są bezpośrednio związane ze zdarzeniami komunikacyjnymi. Firma skuteczni wyjaśnia, jakie świadczenia należą się poszkodowanym raz czego można żądać od Towarzystwa Ubezpieczeniowego. W swoim zespole Solace posiada wielu wyspecjalizowanych praktyków, którzy skutecznie bronią i odzyskują należności w imieniu poszkodowanych. Kancelaria składa się z mobilnych przedstawicieli, którzy reprezentują poszkodowanych na terenie całego kraju zarówno podczas postępowania likwidacyjnego, jak i sądowego. Solace nastawiona jest na skuteczne dochodzenie odszkodowań z tytułu wszelkich szkód osobowych i zapewnia indywidualne podejście do każdego poszkodowanego.

 


7. F24.pl

 

Kancelaria F24.pl z siedzibą w Zielonej Górze oferuje działania na terenie całej Polski Podmiot ten zapewnia kompleksową pomoc prawną, która związana jest przede wszystkim z roszczeniami przy szkodach osobowych. Zespół składa się z profesjonalistów, którzy wciąż podnoszą swoje kwalifikacje oraz wiedzę merytoryczną. Wszystko to po to, by spełnić oczekiwania poszkodowanych w skutecznym odzyskaniu zadośćuczynienia oraz odszkodowania. Kancelaria zajmuje się prowadzeniem spraw w postępowaniu likwidacyjnym oraz sądowym i nie pobiera żadnych opłat w momencie nawiązania współpracy. Atutem jest długoletnie doświadczenie pracowników oraz umiejętności praktyczne, a także rzetelne podejście do poszkodowanych. Specjaliści wyjaśniają wszelkie wątpliwości oraz odpowiadają na wszelkie, nurtujące poszkodowanych pytania.

 


8. Kancelaria LIGHTHOUSE 

 

Kancelaria z siedzibą w Krakowie, zajmująca się skutecznym prowadzeniem spraw odszkodowawczych, w szczególności tym, które dotyczą szkód osobowych. Celem kancelarii jest zaangażowanie oraz indywidualne podejście do Klienta,  a także skuteczna pomoc prawna poszkodowanym. Kancelaria szybko odzyskuje należności związane z doznaną krzywdą i szkodą orz oferuje darmową konsultację z prawnikiem. Kancelaria zajmuje się także negocjacjami w zakresie danej szkody jeszcze na etapie przedsądowym i walczy o najwyższe świadczenia dla poszkodowanych. Kancelaria informuje swoich Klientów o wszelkich postępach i krokach w sprawie, a wszystko to dzięki wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu w zakresie roszczeń odszkodowawczych. Eksperci Kancelarii stale podnoszą swoją wiedzę oraz kwalifikacje zawodowe, gdyż najważniejsze jest dla nich to, by Klient uzyskał należności w odpowiedniej wysokości. 

 

 


9. Kancelaria Centrum Odszkodowań DRB sp. z o.o.

 

Kancelaria swoją siedzibę ma w Leginy, jednakże świadczy usługi na terenie całego kraju. Skutecznie i w prosty sposób wyjaśnia poszkodowanym drogę do dochodzenia praw oraz należności od Towarzystw Ubezpieczeniowym. Kancelaria zapewnia wsparcie poszkodowanym oraz ich rodzinom w ubieganiu się o zadośćuczynienie oraz inne roszczenia za szkody osobowe powstałe w wypadkach komunikacyjnych oraz zdarzeniach losowych. Celem Kancelarii jest odzyskanie maksymalnej rekompensaty dla poszkodowanych, a wykfalifikowana kadra walczy także w sporach sądowych, gwarantując skuteczną obronę praw. Klienci Kancelarii mają więc pewność kompleksowej obsługi i nie muszą martwić się o jakiekolwiek formalności na poszczególnych etapach sprawy. Kancelaria posiada także wiele certyfikatów, które potwierdzają wysoką jakość świadczonych usług oraz należyte wywiązywanie się z zobowiązań wobec swoich Klientów. Usługi Kancelarii skierowane są zarówno do pojedynczych Klientów, jak też Klientów biznesowych. 

 

 

 


Komentarze (0)

Zostaw komentarz